Campuj.cz půjčovna minikaravanů a karavanů

 
Nezávazné ověření dostupnosti a ceny

Připravujeme pro vás rezervační formulář. Než bude vše hotové, můžete rezervovat a pronajmout karavan jednoduše přes e-mail: [email protected]
Napište nám termín od / do a my se vám obratem ozveme s kalkulací a dalšími podrobnostmi.
Můžete nám také zavolat: +420 603 400 977
Cena all inclusive od 2190 Kč
- cena je za den v Kč včetně DPH ( možný odpočet DPH )


Obsazenost:

VýletníkKaravan Sterckeman EASY 470PE KID’S

Komfortní ALL INCLUSIVE vybavený karavan pro celou rodinu


Ať už se rozhodnete pro pohodový výlet krajinou nebo pro pevné zázemí pro vaše výlety, bude vám náš VÝLETNÍK vždy k dispozici. Malý tak akorát, abyste ho mohli táhnout za většinou vozidel jen s řidičským průkazem skupiny B, ale velký natolik, aby poskytl luxusní komfort pro čtyřčlennou rodinu. Když vás nebude tolik, proměníte zadní palandu například na garáž pro kola. Vybavený je v přední části oddělenou manželskou postelí, palandou v zadní části, sprchovým koutem s toaletou, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí na vaše dobroty a posezením.

V létě odvezete 4 kola a mnoho kempovacího vybavení, které je v karavanu k dispozici včetně plynového grilu. V zimě zase využijete automatické plynové topení a prostor pro lyže. Výletník je vybaven pro plnou soběstačnost až několik dní díky solárnímu panelu, velké baterii a dostatečné zásobě plynu a vody. Že byste již chtěli vyrazit? Zavolejte, zarezervujte, zabalte si oblečení a osobní věci, vše ostatní je pro vás totiž v karavanu připravené.
Připravujeme pro vás rezervační formulář. Než bude vše hotové, můžete rezervovat a pronajmout karavan jednoduše přes e-mail: [email protected]
Napište nám termín od / do a my se vám obratem ozveme.
Můžete nám také poslat sms: +420 603 400 977


VYBAVENÍ

PODMÍNKY

 Min. počet dní pronájmu 3
 Bez limitu kilometrů
 Vratná kauce 30 000 Kč
 Váha 990 kg
 Doložnost 210 kg
 Celková váha 1 200 kg
 Maximální rychlost 130 km/h
PRAVIDLA

 Min. řidičská zkušenost 3 roky
 Min. věk řidiče 21 let
 Nekuřácké
 Zvířata Ne
 Festivaly Ne
Jak probíhá rezervace

Poté, co si vyberete termín a kliknete na tlačítko Odeslat rezervaci, přijde vám na zadaný e-mail návrh smlouvy o pronájmu.
Rezervace je platná, jakmile zaplatíte 50 % z celkové částky a objeví se na účtu majitele.
Kauci a doplatek 50 % budete platit v hotovosti při prevzetí karavanu nebo předem na účet majitele. Bez toho bohužel nemůže dojít převzetí karavanu. Protože za každým karavanem stojí konkrétní majitel, uzavíráte smlouvu přímo s ním. Nebojte se na cokoliv zeptat:
[email protected]
Tel.: +420 603 400 977
VYBAVENÍ A SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK